Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2024

Gösterim: 585

Komisyonlar ve Koordinatörlükler

 

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

ÖMER SEYFETTİN UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ

ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK BÖLÜMÜ KOMİSYON VE KURULLARI

AKREDİTASYON KOMİSYONU

Başkan

Doç. Dr. Selva STAUB

sstaub@bandirma.edu.tr

Üye

Doç. Dr. Harun YILDIZ

harunyildiz@bandirma.edu.tr

Üye

Doç. Dr. Çağatay BAŞARIR

cbasarir@bandirma.edu.tr

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Ahmed Yusuf SARIHAN

asarihan@bandirma.edu.tr

Üye

Dr. Öğr. Üyesi İlknur TANRIVERDİ

itanriverdi@bandirma.edu.tr

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Elif KOÇ

elifkoc@bandirma.edu.tr

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Umut AYDIN

uaydin@bandirma.edu.tr

Raportör

Arş. Gör. İrem HELVACIOĞLU

ihelvacioglu@bandirma.edu.tr

Raportör

Arş. Gör. Müsemma ÇÖKERDENOĞLU

mcokerdenoglu@bandirma.edu.tr

Öğrenci

Ferhat PARILTI

ferhatparilti@ogr.bandirma.edu.tr

 

MUAFİYET ve İNTİBAK, YATAY/DİKEY GEÇİŞ ÇİFT ANADAL PROGRAM KOMİSYONLARI

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi Umut AYDIN

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Ahmed Yusuf SARIHAN

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Elif KOÇ

Yedek Üye

Doç. Dr. Çağatay BAŞARIR

Yedek Üye

Arş. Gör. Müsemma ÇÖKERDENOĞLU

 

MEZUNİYET ve NOT TETKİK KOMİSYONU

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi Ahmed Yusuf SARIHAN

Üye

Doç. Dr. Harun YILDIZ

Üye

Doç. Dr. Çağatay BAŞARIR

Yedek Üye

Arş. Gör. İrem HELVACIOĞLU

Yedek Üye

Arş. Gör. Müsemma ÇÖKERDENOĞLU

 

UYGULAMALI EĞİTİMLER KOMİSYONU

Başkan

Doç. Dr. Selva STAUB

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Ahmed Yusuf SARIHAN

Üye

Dr. Öğr. Üyesi İlknur TANRIVERDİ

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Umut AYDIN

Yedek Üye

Doç. Dr. Harun YILDIZ

Yedek Üye

Arş. Gör. İrem HELVACIOĞLU

 

KOORDİNATÖRLÜKLER

Erasmus Program Koordinatörü

Doç. Dr. Selva STAUB

Mevlana Program Koordinatörü

Dr. Öğr. Üyesi Umut AYDIN

Farabi Program Koordinatörü

Dr. Öğr. Üyesi Elif KOÇ

Web Sayfası Koordinatörü

Arş.Gör. Müsemma ÇÖKERDENOĞLU

Bologna Koordinatörü

Dr. Öğr. Üyesi Umut AYDIN

 

ANABİLİM DALI BAŞKANLIKLARI

Uluslararası Ticaret

Doç. Dr. Çağatay BAŞARIR

Lojistik Yönetimi

Doç. Dr. Selva STAUB

 

LİSANS ÖĞRENCİ DANIŞMANLIKLARI

1. ve 4. Sınıflar

Arş. Gör. İrem HELVACIOĞLU

2. ve 3. Sınıflar

Arş. Gör. Müsemma ÇÖKERDENOĞLU