Tarih: 26 Mayıs 2022

Gösterim: 639

YÜKSEKOKULUMUZDA BİRİM DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Yüksekokulumuzda Birim Danışma Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Yüksekokulumuz Müdürü Doç. Dr. Selçuk BAŞ başkanlığında Müdür Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Emre ALARSLAN ve Öğr. Gör. M. Salih KAPCI ile Bölüm Başkanlarımız Doç. Dr. Alper EKİNCİ, Dr. Öğr. Üyesi M. Zahid ECEVİT, Dr. Öğr. Üyesi Oğuzhan KIVRAK,  Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Ozan ONUR, Süngü Uluslararası Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited İşletme Müdürü Mustafa SÜNGÜ, Mezun Öğrenci Temsilcisi Enes AKGÜL, A-101 İdari ve Mali İşler Müdürü  Enis ORUÇ, Bandırma Otopratik Firma Koordinatörü İlhami AYAN, Serbest Mali Müşavir Yusuf CAN ile Öğrenci Temsilcimiz Seda Nur KÜFTECİ‘nin katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantıda Üniversite – Sanayi iş birliğini geliştirmeye yönelik görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantının açılış konuşması Yüksekokulumuz Müdürü Doç. Dr. Selçuk BAŞ tarafından yapıldıktan sonra Müdür Yardımcımız Dr. Öğretim Üyesi Emre ALARASLAN tarafından katılımcılara Yüksekokulumuzun genel tanıtımı yapılarak Danışma Kurulu Yönergesi ve 3+1 Eğitim Sistemi hakkında bilgi verildi.

Toplantı katılımcıların istek ve talepleri hakkındaki görüşlerini iletmeleri ve bir sonraki toplantının Bandırma Belediyesi’nde yapılmasının planlanması ile sona erdi.

 


Fotoğraflar